Методична робота

    У  Межиріцькій   загальноосвітній  школі    І-ІІІ ступенів  18  травня   2016   року    відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл Канівського району на тему «Фандрайзинг у соціальних проектах національно-патріотичного спрямування».

Свою роботу семінар розпочав із звіту учнівського самоврядування «Я – українець і я цим пишаюсь».

Продовжила роботу заступник директора з НВР Бабенко А.М., яка презентувала повідомлення «Фандрайзинг – сучасний метод залучення фінансових ресурсів

Практичний модуль семінару складався з участі у краєзнавчій ігровій програмі «Подорож до країни Мамонтландії», яка включала екскурсію до Межиріцької стоянки мисливців на мамонтів, квест та різноманітні майстер-класи.

Захід було проведено на високому методичному та професійному рівнях.

  15 червня 2016 року  на базі Межиріцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбувся семінар – практикум директорів ЗНЗ. Тема семінару : «Фандрайзингова діяльність керівника як головна умова розвитку навчального закладу».

План семінару:

 1.Презентація “ Школа — особливий світ, де все живе, вирує,діє ...”

                                                                      Педагог — організатор  .

                                                                      Шиленко Л. М.

2.   Фандрайзингова діяльність керівника як головна умова розвитку навчального закладу.               

                                                                         Заступник директора                      

                                                                         Бабенко А.М.

3. Обмін досвідом.

                                                        Учасники семінару 

27 листопада 2015 року на базі Межиріцької школи І-ІІІ ст. Канівської районної ради Черкаської області, були проведені семінари-практикуми вчителів початкових класів, вчителів математики та української мови за участю методистів Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Захід пройшов на високому рівні, учасники семінару прослухали лекції та були активними учасниками практичної частини семінару.

Вчителі району висловлюють подяку методистам Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників: Козловій О.М., Добровольській Л.Н., Чорновіл В.О., Січкар С.І., Ющенко Л.О. та методистам районного відділу освіти Канівської районної державної адміністрації  за надану змістовну  методичну допомогу з питань організації та проведення навчально-виховного процесу.