Спонсорам

ОКРИЛЕНІ ДОБРОМ

Нехай Ваші благородні справи

й надалі примножують ДОБРО на ЗЕМЛІ

              Добро вважають найціннішим скарбом.  Воно ,як сонечко ,зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Треба бути добрим і чуйним до людей. Допомагати тим, хто потребує твоєї уваги.   Чим більше ти зробиш  людям добра, тим багатшим станеш. Отже, поспішайте робити добро!

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами.

Нормальна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і Межиріцька школа І – ІІІ ступенів  .Наш навчальний заклад постійно підтримують благодійники-підприємці.

На сьогоднішній день ми хочемо подякувати за постійну допомогу школі директору ТОВ «Пономар» Якименку Сергію Вікторовичу.За його підтримки зроблено дуже багато для Межиріцької  школи : встановлено флагшток, побудоване накриття біля школи,зроблено капітальний ремонт веранди, фоє школи,шкільних коридорів,закуплено стенди для І поверху, заміна міжкімнатних дверей, придбано меблі , відремонтовано східці до школи, встановлено нові бордюри біля школи та зроблено відмостки і доріжки на подвір’ї школи. Сергій Вікторович постійно постачає продукти харчування для шкільної їдальні, подарунки до новорічних свят. Він повернув кошти за проїзд дітям, які брали участь у районних олімпіадах і організовував під’їзд дітей і вчителів на обласні олімпіади. Важко  перелічити  все те , що робить він для нашої школи.

 Атакож хочемо подякувати:

Міщенку Сергію Васильовичу – директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» і Бабенко Анні Миколаївні – начальнику відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА за придбання деревообробного верстата;

 

Бабичу Миколі Васильвичу за виділені кошти на спортінвентар, та придбання будматеріалів для ремонту школи;

Кононенку Петру Івановичу за виділені кошти на ремонт кабінету історії та продукти харчування для їдальні, подарунки до Дня Святого Миколая;

Виконкому Межиріцької сільської ради та сільському голові Чупилці Івану Володимировичу за кошти на ремонт учительської та методкабінету. А також виділення коштів для учнів 1-4 класів для безкоштовного харчування, на ремонт коридора;

за ініціативи наших депутатів районної ради Шиленка І . О. та  Дорошенко Т. М. та фінансової підтримки     ВО «Черкащани»  у школі  встановлено вхідні двері, закуплено стенди для кабінету біології та хімії;

підприємцю Тимошенку Миколі Івановичу за продукти харчування для шкільної їдальні .

Також адміністрація школи висловлює найтепліші слова подяки Вам – наші батьки  за Вашу постійну допомогу школі , за Ваш труд, за світлі відремонтовані класи . Великі слова вдячності технічному персоналу школи  , а також вчителям які брали непосильну участь у підготовці школи до нового навчального року.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки Вам – нашим спонсорам.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

 

Хай щастя завжди супроводить Вас,

 Людська повага й шана не минають,

 А вашу мрію й працю повсякчас

 Лиш визнання вінчають!

 

 Хай вам всім Бог посилає своє благословення на ваші добрі діла !